Team dB

Zaterdag 1 februari was de finish van Navigate North en natuurlijk Team dB. ‘s Morgens hadden we al vernomen dat ons team niet zelf kon finishen. Door technische problemen had de auto de mannen in de steek gelaten. De laatste 1000 km werden afgelegd in de auto van de organisatie. Door flink aan te poten konden zij de finish toch live bijwonen.

Maar het feest was niet minder groot toen alle teams binnen werden gehaald. En Team dB kwam op grootse wijze binnen, in een witte limousine. Daarna volgde de prijsuitreiking, waar Team dB helaas geen rol in speelde, maar zij werden wel onderscheiden als de tobbers van de dag.

Toch zijn wij trots op Team dB dat zij zo’n grote prestatie hebben geleverd in deze avontuurlijke ralley. Wij willen het team daarom bedanken dat zij dit jaar Stichting SAM hebben uitgekozen als hun goede doel. Het was niet alleen voor het team maar ook voor ons een week om niet te vergeten.

Finish